Produkty w promocji

Zapytaj o dodatkowe upusy i promocje.

Jeśli znalazłeś gdzieś taniej - NEGOCJUJ

Zakupy powyżej 1500zł

DOSTAWA GRATIS!!

Możesz skorzystać z systemu ratalnego

raty


Odwiedź nas na facebooku

facebook


Możesz nam zaufać

rzetelnafirma

Nowoczesne piece kominkowe Dovre, Godin, Morso i nie tylko

Dobry Kominek to rodzinna firma założona w 2006 r. po to, aby móc zaoferować Klientom m.in. ekskluzywne kominki do salonu, piece na pelet z płaszczem wodnym, a także dobre wkłady kominkowe w korzystnych cenach. Oferujemy również piece kuchenne, kotły CO i paleniska ogrodowe. Ponadto oferujemy wanny SPA z hydromasażem, piece ogrodowe do pizzy, grille oraz biokominki. Prowadzimy sprzedaż i montaż kominków na terenie całej Polski. Nasza siedziba znajduje się w Wieluniu.

 

Dobry Kominek dostarcza produkty w Polsce i innych krajach Europy

W ciągu wieloletniej działalności obsłużyliśmy ponad 10 tysięcy Klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych częściach Europy. Możemy zaproponować nowoczesne piece kominkowe i gazowe oraz wiele innych wysokiej jakości produktów, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku takimi jak Akos, Arysto, Dovre, DRU, DreamFire, Edilkamin, Hitze, Invicta, Kawmet, La Nordica, Lechma, MCZ, Sparke, Sparke, Spartherm, Godin, Morso, Rocal, Thorma, Austroflamm, La Nordica-Extraflame, Ravelli, Thermorossi, Ravelli, Red czy Nordic Hot Tubs. Wkłady kominkowe marek Kobok, Piazzetta oraz Schmid również są dostępne w naszym asortymencie.

 

Warto z nami współpracować – wybierz kominki z Wielunia

Na tle konkurencji wyróżniają nas zarówno bogata i zróżnicowana oferta, jak i korzystne ceny oraz duże upusty dla stałych Klientów. Dostarczenie izolacyjnych płyt kominkowych, kominków wiszących, czy też pieców na pellet (również na raty) w dowolne miejsce w kraju nie stanowi dla nas problemu. Zapewniamy montaż i wszystkie materiały potrzebne do jego wykonania. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty i pomożemy w wyborze. Zachęcamy do nawiązania współpracy oraz do kontaktu.